Vstavané skrine a nábytok na mieru do spálne

Pri hľadaní vhodnej skrine do spálne je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ako sú veľkosť miestnosti, Váš osobný štýl a potreby úložného priestoru. Tu sú niektoré tipy, ktoré Vám môžu pomôcť navrhnúť si správnu vstavanú skriňu do spálne:

Zmerajte priestor, kde plánujete umiestniť skriňu, aby ste sa uistili, že bude dostatočne veľká, ale nezaberie príliš veľa miesta. Zvážte aj iné prvky v miestnosti, ako sú okná, dvere a iné nábytok, ktoré môžu ovplyvniť rozmiestnenie skrine.

Existuje niekoľko typov vstavaných skríň, my Vám ponúkame skrine s posuvnými dverami, pantovými dverami alebo otvorené skrine, ktoré sú ukotvené do stien. Nejde teda o voľne stojacie skrine.

Vyberte si ten, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim potrebám a priestoru. My Vám ich radi vyrobíme.

Zvážte Váš preferovaný dizajn a štýl. Ponúkame obrovské množstvo dekorov a materiálov, ktoré bude vyhovovať Vašej spálni. Chcete modernú, klasickú alebo inú štýlovú verziu skrine, ktorá bude ladiť s celkovým dizajnom spálne? Pre nás, žiaden problém.

Neviete, koľko úložného priestoru potrebujete? Existujú skrine s rôznymi oddeleniami, poličkami a závesnými tyčami, ktoré sú užitočné pre rôzne typy oblečenia a doplnkov. Pokojne nám zavolajte alebo napíšte, my Vám radi poradíme, aké možnosti existujú.

NAVRHNITE SI SVOJU VSTAVANÚ SKRIŇU

Máme pre Vás nový 3D návrhár vstavaných skríň, ktorý Vám umožní návrh Vami požadovanej vstavanej skrine. Vyskúšajte si ho ešte dnes a navrhnite si skriňu so zľavou až do výšky 60%.

3D dizajn skrine - návrh

Skrine do spálne – Inšpirujte sa

Vnútro vstavaných skríň – Inšpirujte sa

Potrebujete pomôcť?

Zavolajte nám na tel. č. 0910 315 555 alebo nám napíšte na info@svetskrin.sk. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Prípadne si s nami dohodnite termín priamo v našom štúdiu na ulici Trnavská cesta 42 a radi Vám navrhneme skriňu priamo u nás.

Tešíme sa na Vás!