Svet Skríň

🌟 Vstavané skrine podľa vašich snov!

Vitajte v našom svete skríň, dokonalého usporiadania, organizovaného poriadku u Vás doma, v byte alebo kancelárie! Sme Vaším spoľahlivým partnerom v oblasti praktického úložného riešenia s nadštandardným pohodlím a dizajnom.

My vo firme Svet Skríň sa vyznačujeme schopnosťou navrhnúť a vytvoriť Vám vstavané skrine na mieru, presne podľa Vašich individuálnych požiadaviek.

Dlhoročné skúsenosti

🌟 S našimi vstavanými skriňami získate viac ako len kus nábytku. Sme hrdí na naše dlhoročné skúsenosti a vášeň pre dokonalosť, čo zaručuje, že každý kúsok je dielom remesla.

Nechajte našich odborníkov urobiť prácu za Vás! S naším skúseným montážnym tímom je inštalácia rýchla, bezstarostná a bezchybná. Vaše skrine budú postavené s precíznosťou a starostlivosťou, akoby sme ich stavali pre seba.

Dizajn a kvalita

🎨 Každý máme svoj vlastný štýl. Preto ponúkame široký výber dekorov a farieb, aby ste si mohli vybrať to, čo presne vyhovuje Vašim predstavám a interiéru.

Dbáme na kvalitu a spracovanie materiálov, ktoré vyberáme tak, aby zabezpečovali dlhú životnosť našich vstavaných skríň.

Skúsenosti a kvalita

Overený tím s viac ako 20 ročnou praxou

Kompletný servis

V cene je zahrnuté – zameranie, výroba, dodávka aj montáž

Top materiály

Používame len vysoko kvalitné materiály, dekory a kovania

Servis

Záručný a po záručný servis považujeme za samozrejmosť pri každej dodanej skrini a nábytku

Cenové ponuky

Vaše cenové ponuky sa snažíme vypracovať ihneď

Jedinečnosť

Všetky výrobky sú vyrobené na mieru podľa predstáv zákazníka

Individuálny prístup

Zákazníkovi uspokojíme aj tie najnáročnejšie požiadavky

Záruka až 5 rokov

Sa vzťahuje na posuvný mechanizmus

NAVRHNITE SI SVOJU VSTAVANÚ SKRIŇU

Máme pre Vás nový 3D návrhár vstavaných skríň, ktorý Vám umožní návrh Vami požadovanej vstavanej skrine. Vyskúšajte si ho ešte dnes a navrhnite si skriňu so zľavou až do výšky 60%.

3D dizajn skrine - návrh

Potrebujete pomôcť?

Zavolajte nám na tel. č. 0910 315 555 alebo nám napíšte na info@svetskrin.sk. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Prípadne si s nami dohodnite termín priamo v našom štúdiu na ulici Trnavská cesta 42 a radi Vám navrhneme skriňu priamo u nás.

Tešíme sa na Vás!