Do našej jazykovej školy Leitus v Bratislave sme si z firmy Svet Skríň tentoraz zabezpečili dosky na stoly. Naše nové učebne dostali úplne iný rozmer a klienti si vzhľad učební nevedia vynachváliť. Celkový dojem je super. Ďakujeme.

Martina M.

Dali sme si vyrobiť 1 skriňu (200 x 266 x 56) – všetko prebehlo super. Dizajn a doplnky – široký výber a naživo vyzerajú veľmi dobre Návrh skrine – úplne bez problémov, poradili aj lepší variant, ako bude skriňa vyzerať lepšie. Dodanie a montáž – rýchla a ústretový termín. Montážnik tiež úplne v pohode. Cena – úplne super, bezkonkurenčná

My sme úplne spokojní. ďakujeme, odporúčame ďalej.
Michal Šurina.

Túto firmu môžem len odporúčať. Dnes nám namontovali dve krásne skrine. Pracovnici sú odborníci, vedeli poradiť, všetko klapalo ako hodinky.

Kvalitná, krásna práca a profesionálny prístup aj v office, aj od pána technika. Cena oproti iným ponukám bezkonkurenčná. Ďakujeme pekne 🙂

Renata K.

Dobrý večer dievčatá,

chcem Vám veľmi pekne poďakovať za fantastické uskutočnenie mojej objednávky a absolútne profesionálnej montáži skríň u mňa doma.

Vrelo Vás odporučím aj mojim priateľom.

S pozdravom V. Čižmárik

Dobrý deň,

ďakujem Vám za bezproblémové objednanie, dodanie a montáž skrine. Zvlášť chcem pochváliť pracovníkov, ktorí boli naozaj profesionáli vo svojej práci a zanechali po sebe čistý priestor v ktorom sa pohybovali. So skriňou som spokojná.

S pozdravom Edita P.

Dobrý deň prajem,

touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za profesionálnu prácu pána technika, ktorý u nás včera  montoval šatníkovú skriňu. Veľmi som spokojná s jeho pracou. Bolo to profesionálne.

Veľká vďaka!

Prajem pekný deň! Ildiko B.

skrine su nadherneeeee…
max. spokojnosť, či už prístup, montáž a všetky veci okolo toho. Páni majstri zanechali po sebe poriadok. Vrelo odporúčam… ste jednicka!!!
Viera K. M.
Skriňa je nádherná. Som veľmi spokojná s prístupom aj vybavením objednávky. čistá práca, pracovník, ktorý nám montoval skriňu je veľmi šikovný. Určite odporúčam vaše služby.
Monika P.

Dobrý deň prajem,

Chceme Vám veľmi pekne poďakovať za promptne vybavenie a krásnu skriňu. Presne podľa našich predstav 🙂 🙂 a samozrejme aj pánovi montážnikovi za super odvedenú prácu 🙂

ĎAKUJEME, Michaela K.

Dobrý deň,

Nie tak dávno sme riešili realizáciu jednej skrine s tým, že po čase budeme chcieť ešte aj druhú (ponuku sme mali na 2).
Prvá skriňa je skvelá, tak je čas pustiť sa aj do druhej, takže by sme si ju radi objednali 🙂

Ďakujem, Jakub L.

Dobrý deň, dnes mi od Vás montovali skriňu, chcem len poďakovať, je krásna, pán čo ju montoval je minimálne najlepší montážnik v strednej Európe. Som veľmi spokojný. Odporučím Vás všetkým známym.

S pozdravom, Pecler

Dobrý deň,

Nie tak dávno sme riešili realizáciu jednej skrine s tým, že po čase budeme chcieť ešte aj druhú (ponuku sme mali na 2).
Prvá skriňa je skvelá, tak je čas pustiť sa aj do druhej, takže by sme si ju radi objednali 🙂

Ďakujem, Jakub L.

Dobrý deň,

chcela som Vašej firme poďakovať za  profesionálny prístup, od prvého zatelefonovania, až po odovzdanie práce. Bola som veľmi milo prekvapená a Vašu firmu určite odporučím aj svojim známym.

s pozdravom a prianím všetkého dobrého,

Ivona Reksziová

Dobrý deň prajem,
rada by som pochválila firmu Svet Skríň za výbornú spoluprácu pri navrhovaní stavanej skrine, pri výbere materiálu a farieb, za rýchle dodanie a za veselých, šikovných montážnikov.
Všetko prebehlo ako sľúbili.

Vrelo odporúčam tuto firmu, Gitka V.

Veľmi seriózna firma, vynikajúce jednanie od zadania ,zamerania až po zhotovenie.
Od firmy svet skríň mam už dve skrine a šatník so skriňami sme maximálne spokojní. Veľmi dobrá práca aj do atypického priestoru.

Ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov. Zuzana G.

Skvelá skúsenosť, od prvého kontaktu po odovzdanie skrine ubehlo len 10 dní. Profesionálny prístup pri objednávke, zameraní a hlavne pri montáži. Túto spoločnosť môžem len odporučiť. Dávam 10 z 10tich. LK

Po dvoch skúsenostiach s obchodmi ponúkajúcimi zameranie a realizáciu vstavaných skríň, kde to skončilo pri vizualizácii z rôznych dôvodov, som konečne natrafila na svet skríň, kde prehľadnou a rýchlou konfiguráciou som sa nestačila čudovať aká skvelá cena vyšla-oba predchádzajúce obchody vyčíslili skriňu na 2100 eur a tu 1450 eur, bleskurýchla komunikácia, zameranie a aj montáž človekom čo to urobil neuveriteľne precízne, som veľmi vďačná a želám veľa ďalších spokojných zákazníkov! 🙂 Nina G.

Svet skríň pre nás robili veľký šatník a vstavanú skriňu na mieru. Prácu si nevieme vynachváliť, všetko prebehlo hladko – od dohodnutia obhliadky a merania, až po samotnú realizáciu. v budúcnosti sa na vás určite znova obrátime. Ďakujeme. Sofia P.