Prišiel čas na zmenu?

Ste pripravení pretransformovať Vašu spálňu, chodbu, detskú izbu, obývačku, kanceláriu, šatník alebo iný priestor? Máte v pláne modernizovať Váš dom, byt alebo kanceláriu?

Naša firma Svet Skríň je tu, aby Vám pomohla s demontážou, odvozom a likvidáciou vstavaných skríň, bez ohľadu na ich veľkosť alebo stav.

Nezáleží na tom, či ste alebo nie ste náš klient. Nie je ani nutné, aby ste si od nás zakúpili svoju novú skriňu alebo nábytok.

Demontáž skríň a nábytku

Naši skúsení montážnici majú znalosti a nástroje potrebné na efektívnu demontáž vstavaných skríň a iného typu nábytku. Bez ohľadu na ich zložitosť alebo materiál, zabezpečíme, že proces demontáže prebehne hladko a bezpečne.

Odvoz

Po demontáži, ponúkame aj odvoz a prepravu. Naši šoféri majú skúsenosti s nákladnou prepravou a zabezpečia, aby Vaša skriňa bola presunutá na miesto likvidácie.

Likvidácia

Tiež sa postaráme o likvidáciu skríň a nábytku. Sme zodpovední k životnému prostrediu, a preto sa uistíme, že likvidácia prebehne v súlade so všetkými príslušnými predpismi a environmentálnymi normami.

Cena za demontáž, odvoz a likvidáciu

Cenu za túto službu stanovíme na základe dohody po obhliadke. Službu poskytujeme v Bratislave a okolí (60 kilometrov od Bratislavy). Doprava v rámci Bratislavy je zadarmo. Mimo Bratislavy účtujeme 1,50 € za kilometer.

Máte záujem?

Zavolajte nám na tel. č. 0910 315 555 alebo nám napíšte na info@svetskrin.sk. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Prípadne si s nami dohodnite termín priamo v našom štúdiu na ulici Trnavská cesta 42 a radi Vám navrhneme skriňu priamo u nás.

Tešíme sa na Vás!