Šatníkové skrine na mieru

Šatníkové skrine sú neodmysliteľnou súčasťou každého domova. Naša šatníková skriňa vie byť dokonalým spojením funkčnosti a štýlu, poskytujúc Vám dostatok úložného priestoru pre Vaše oblečenie a doplnky, zatiaľ čo jej moderný dizajn pridáva dotyk luxusu do Vášho interiéru.

Vďaka premyslenému vnútornému usporiadaniu nášho šatníka budete mať vždy všetko na dosah ruky. Police na oblečenie, zásuvky na drobnosti a vyklápacie tyče na vešiaky vytvárajú praktický a prehľadný priestor pre Vašu šatníkovú zbierku. Kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručujú dlhú životnosť a odolnosť tejto skrine.

Kvalita, ktorá je vidieť

Výrazné prevedenie a detaily, ako sú elegantné úchytky a moderné dekory, robia z našej šatníkovej skrine nielen funkčný nábytok, ale aj štýlový doplnok Vášho interiéru. Je navrhnutá tak, aby sa hladko integrovala do akéhokoľvek štýlu a priestoru, či už ide o moderný apartmán, byt alebo klasický dom.

NAVRHNITE SI SVOJU VSTAVANÚ SKRIŇU

Máme pre Vás nový 3D návrhár vstavaných skríň, ktorý Vám umožní návrh Vami požadovanej vstavanej skrine. Vyskúšajte si ho ešte dnes a navrhnite si skriňu so zľavou až do výšky 60%.

3D dizajn skrine - návrh

Kde umiestniť šatníkovú skriňu?

Šatníkové skrine môžu byť umiestnené v rôznych miestnostiach v domoch, bytoch alebo kanceláriách, podľa potrieb a dostupného priestoru. Tu sú niektoré bežné miesta, kde najčastejšie montujeme šatníkové skrine:

Šatníkové skrine sú najčastejšie umiestnené v spálňach, pretože slúžia na uskladnenie oblečenia, doplnkov a ďalších osobných vecí. Vstavané šatníkové skrine sú prichytené o stenu, nie sú teda postavené ako samostatné kusy nábytku. Máte záujem o šatníkovú skriňu do spálne?

V miestnosti, kde vstupujete do domu, môžete umiestniť menšiu šatníkovú skriňu alebo skrinku na odkladanie kabátov, topánok a ďalších vonkajších oblekov. To udržuje tieto veci usporiadané a zabezpečuje, že sú ľahko dostupné pri vstupe do domu, bytu alebo kancelárie. Potrebujete šatníkovú skriňu do chodby? Radi Vám ju zabezpečíme.

Chodba - Svet Skríň
Vstavané skrine detská izba

V detskej izbe môžu byť šatníkové skrine umiestnené na uskladnenie oblečenia a hračiek. Ponúkame Vám vstavané šatníkové skrine špeciálne navrhnuté pre detské potreby s farebnými a hravými dizajnmi.

V prípade priestorov, kde potrebujete ukladať pracovné oblečenie resp. ďalšie šatstvo spojené s pracovným prostredím, prípadne šanóny v administratívnych miestnostiach, vieme Vám zabezpečiť aj výrobu vstavaných skríň do priestorov kancelárie alebo pracovne.

Kancelárie - Svet Skríň

POTREBUJETE POMÔCŤ?

Zavolajte nám na tel. č. 0910 315 555 alebo nám napíšte na info@svetskrin.sk. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky. Prípadne si s nami dohodnite termín priamo v našom štúdiu na ulici Trnavská cesta 42 a radi Vám navrhneme skriňu priamo u nás.

Tešíme sa na Vás!

Šatníková skriňa do rôznych priestorov